© Jan Castermans

Over ons

Theater op de Markt maakt onderdeel uit van Circuswerkplaats Dommelhof.

Doorheen heel het jaar ontvangt Circuswerkplaats Dommelhof binnen- en buitenlandse circusartiesten uit het brede circuslandschap van vandaag. Er wordt ingezet op een residentieprogramma, gaande van beginnend talent tot ervaren maker, met diverse circusdisciplines en met verschillende finaliteiten: ontwikkeling, experiment, creatie en adaptatie van het artistiek werk, of proces. Met een aantal circusmakers wordt ook gewerkt aan een langdurige relatie door ook te investeren in de ontwikkeling van het artistiek parcours van de maker.

Naast residentiewerking en coproductie neemt Circuswerkplaats Dommelhof ook initiatieven op vlak van presentatie. Theater op de Markt speelt hierin een belangrijke rol, net als de spreiding van circus via partnerships met diverse actoren in de Limburgse regio.


Theater op de Markt wordt georganiseerd door Provinciaal Domein Dommelhof, met de steun van de Vlaamse Overheid

Theater op de Markt is een initiatief van de provincie Limburg (BE)

Wie is wie?

Gert Nulens
Directeur

✉️ gert.nulens@limburg.be
☎️ +32 11 80 50 10

Martine Linaer-Gijsen
Programmatie & coördinatie

✉️ martine.linaer@limburg.be
☎️ +32 11 80 50 14

Simon Peeters
Communicatie & pers

✉️ simon.peeters@limburg.be
☎️ +32 11 80 50 13

Katelijne Boonen
Onthaal professionals

✉️ katelijne.boonen@limburg.be
☎️ +32 11 80 50 05

Els Janssen
Onthaal artiesten

✉️ els.janssen@limburg.be
☎️ +32 11 80 50 00

Bart Heijnen
Technisch coördinator

✉️ bart.heijnen@limburg.be
☎️ +32 11 80 50 19

Vorige edities

Aftermovie 2019

Aftermovie 2018

Aftermovie 2017

Aftermovie 2016

Aftermovie 2015